MojeVize

Děkuji za velký zájem, veškeré kurzy kalisteniky a stojek jsou naplněny!

Nábor klientů do Online Coachingu je stále otevřen. Zbývají poslední 2 místa.

Přijímám také 2 nové klienty na osobní spolupráci.

Online Coaching

Zdraví a výkon na jednom místě

S důrazem na anatomii, osobní prožitek, evidence based přístup a individuálnost každého jedince.

Detailní programming

Každý mezocyklus i mikrocyklus je detailně rozepsaný. Víte, jak se rozcvičit, kolik čeho dělat v jaké intenzitě, jakých pauzách a v jakém pořadí. Každý týden tréninkového plánu je aktualizován. Počet tréninků v týdnu záleží jen na vašich možnostech a vašich cílech a potřebách.

Instruktážní videa

Jedná se o mnou natočená a namluvená instruktážní videa, jako kdybyste se mnou byli na osobní lekci. Vždy je nejprve natočený pohyb a až poté je pohyb vysvětlen.

Zpětná vazba

I když máte vše rozepsané a natočené, tak bez zpětné vazby nám může unikat nějaký detail progresu. Je totiž možné, že se soustředíte u daného cviku na něco jiného a tím pádem vám uniká jiná podstatná část. Proto je důležité nejen vidět sebe při provádění vybraných cviků, ale i dostat další odborný názor a vytvořit si tak jiný úhel pohledu.

ZAČNĚTE ROK 2024 JINAK NEŽ DOPOSUD

"KDYKOLIV SE CHCI SÁM VÝRAZNĚJI POSUNOUT, NAJÍMÁM SI KOUČE A MENTORY, KTEŘÍ MI POMOHOU VIDĚT VĚCI Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU. TOHLE BYLO PŘESNĚ TO, CO MI CHYBĚLO A DÍKY ČEMU JSEM NABRAL DOBRÝ SMĚR."
I když je možné se mnoho věcí naučit samostatně, správný průvodce může urychlit proces učení, zlepšit efektivitu cvičení a poskytnout vám odborný úhel pohledu a podporu. To vše aplikované přímo vám na míru, na vaše cíle i potřeby.
Projekt MojeVize se roku 2017 umístil mezi TOP 10 nejinspirativnějších projektů na české a slovenské scéně na Czech Blog Awards.

ONLINE COACHING

FAQ

Online coaching není pouze o tom napsat plán, ale reagovat na změny, dbát v potaz reporty z tréninků, podávat zpětné vazby na natočená videa a neustále společně komunikovat. V ceně je také jedna 30minutová online konzultace měsíčně.

Komunikace probíhá přes aplikaci Telegram, kterou si stáhnete zde. Tam si píšeme ohledně

Nemohu vás do ničeho nutit, proto není nutné videa točit. Velmi silně to však doporučuji kvůli zpětné vazbě. Pokud by vám nebylo příjemné sdílení vašich úspěchů na sociálních sítích, můžeme se domluvit, že nikde o vás nic nebude. Co se týče točení pro potřeby online coachingu, tak právě jedině díky videím můžeme říci, jak se technicky posouváte a na co se u cviků více soustředit.

Z online coachingu se odečítají pouze ty týdny, které odcvičíte. Pokud nestíháte či onemocníte, spolupráce se o týden posune. Maximálně je možné spolupráci posunout až šestkrát.

Každá fáze bude trvat omezenou dobu a každý trénink bude lehce jiný. Bude proto důležité vzájemně komunikovat a získávat co nejvíce dat, ať už jsou to reporty z tréninků nebo natočená videa z nich. Aby byla maximální spokojenost, je vše neustále diskutováno a upravováno vzhledem k vašemu životnímu stylu a jeho potřebám. Jakmile je však plán objednán, již se nedá stornovat, pouze prodloužit o maximálně 6 týdnů (toto se netýká pouze varianty 1 měsíc dlouhého coachingu, kde je doba prodloužení o 1 týden). 

INVESTICE DO SEBE, PRO LEPŠÍ ZDRAVÍ I VÝKON!

Vytvořil jsem takovou formu online coachingu, jakou jsem si vždy přál pro sebe samého. Službu, díky které je člověk schopen dosáhnout porozumění a zároveň mít nadhled nad základy pohybu.