#MojeVize MeetUp

O konceptu #MojeVize Meet-Up a dalších akcích

Každý z nás jistě tráví mnoho času na sociálních sítí a takzvaně „žije online“. Mnohdy však kvůli nedostatečné komunikaci, nepřítomnosti osobního kontaktu a sociálnímu odstupu máme zkreslené představy a vnímání světa. Online svět nás tak může pohltit natolik, že nevidíme realitu, ale dokonalý svět plný dokonalých lidí, kteří si navzájem závidí. Mým cílem bylo toto vnímání změnit, a ukázat lidem, jaký svět může být, když otevřeme oči.

#MojeVize Meet-Up je jedinečný koncept. Jedná se o jednu z mála akcí svého druhu. Každý Meet-Up (setkání) se skládá z jiných lidí na jiném místě. Na každém setkání přednáší řada úspěšných lidí, kteří se živí tím, co je baví, mnoho toho dokázali a o své zkušenosti se rádi podělí i s ostatními.

Meet-Up však není jen o přednáškách. Tato akce je také o vystupování z komfortní zóny, o sbírání kontaktů pro budoucí businessy, o vytváření nových přátelství, o pochopení a vzájemné podpoře a inspiraci. Zároveň se snažíme každý Meet-Up udělat vegan- a zerowaste-friendly, abychom co nejméně zatěžovali planetu a šli druhým příkladem. Na Meet-Upu se tak vždy můžete těšit na výborné občerstvení, které vám zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

Kromě Meet-upů jsme se již s projektem zúčastnili i Ynspirology festivalu a brzy plánujeme uskutečnit společné tréninky, brunche a další setkání.

Někdy stačí, když je někdo, kdo v nás věří. Pokud víme, že je na světě aspoň jeden člověk, který v nás věří, vidí náš potenciál a podporuje nás, mnoho věcí se může změnit. Někdy k onomu osudnému kroku – k životní změně – stačí jeden člověk, jedno slovo, jedna myšlenka. A pokud někdo věří v to, v co věříme my, a zároveň v nás samé vkládá důvěru, pak dokážeme věci, o kterých jsme ani nesnili.

Já už svůj příběh sám vědomě psát začal. A co ty? Jaká je tvoje vize?

 

Plánované události:

Meet-up #MojeVize se již neplánuje. Poslední proběhl v roce 2018.

 

Již uběhlé události:


Vánoční #MojeVize Meetup & NK duo Koncert & Kouseksnu

 


#MojeVize feat. projekt Disculture na Ynspirology festivalu


Druhý #MojeVize Meetup


První #MojeVize Meetup feat. projekt Kouseksnu